Σάββατο 16 Νοεμβρίου 2013

Εθνικός Φιλιππιάδας-ΑΕΛ στην Stoiximan.gr...Διαβάστε!!!

Για άλλον έναν αγώνα η ΑΕΛΑΡΑ μας, η ΑΕΛΑΡΑ όλων μας βρίσκεται στο ιντερνετικό στοίχημα και πιο συγκεκριμένα στο Stoiximan.gr...

Η ΑΕΛ όπου αγωνίζεται για τον θεσμό του Κυπέλλου της Γ Εθνικής μέσα στον Εθνικό Φιλιππιάδας στις 14:30 σύμφωνα με την Stoiximan.gr δίνει στο 1,40 για να κερδίσει ενώ η ισοπαλία βρίσκεται στο 4,30 και η νίκη του Εθνικού Φιλιππιάδας στο 7,50... Βλέπε παρακάτω φωτογραφία!!!

Τέλος να πούμε πως σήμερα δίνεται η δυνατότητα στους παίχτες του στοιχήματος (σε όσους παίζουν στην stoiximan.gr να μην παίξουν μόνο σημείο στον αγώνα της ΑΕΛ αλλά και over/under και πολλές άλλες επιλογές...

Για παράδειγμα το να μπουν πάνω από δυο γκολ σήμερα στο παιχνίδι έχει απόδοση 1,80....Το να βγει 2 και over 2,5 έχει απόδοση 2,05  (2 και over 2,5 σημαίνει νίκη της ΑΕΛ π.χ με 1-2 σκορ, 0-3,1-3,0-4 γενικά να μπουν πάνω από δυο γκολ στην αναμέτρηση με την μόνη διαφορά να νικήσει και η ΑΕΛ μας....Επίσης το να σκοράρει η αγαπημένη μας αρρώστια πάνω από 2 τέρματα σήμερα θα το βρούμε σε απόδοση 2,50 ενώ το να σκοράρει ένα τέρμα στο πρώτο ημίχρονο θα το βρούμε στο 1,50...Κλείνοντας να πούμε πως η νίκη από το ημίχρονο για την ΑΕΛΑΡΑ μας βρίσκεται στο 2,05.Δείτε παρακάτω φωτογραφία!!!