Τετάρτη 14 Μαρτίου 2012

Ξεβράκωμα κανονικό.Μας γ@μ@γανε στην Super League τώρα και στη Football League

Ξεβράκωμα κανονικό αυτό σήμερα στο παιχνίδι της ΑΕΛΑΡΑΣ μας με τον Πανσερραϊκό μιας και ο γ@μημένος ρέφερι Παπαπέτρου την ξεβράκωσε.
Αν η ομάδα ήταν άνθρωπος θα την άφηνε χωρίς ρούχα.
Ο τραγελαφικός διαιτητής άφησε την ΑΕΛ με 10 παίχτες μιας και έδωσε κόκκινη κάρτα στον επιθετικό Νίκολα Γκρούμπιεσιτς για χτύπημα στον τερματοφύλακα των Σερρών. Είδαμε την φάση την ξανά είδαμε ξανά και ξανά και φαίνεται κανονικά ο Γκολκίπερ που κάνει θέατρο.
Δεν ήθελε πολύ για ν’ανάψουν τα αίματα και αυτό έγινε όταν ο Παπαπέτρου σφύριξε οφ σαιντ κατά της ΑΕΛ από πλάγιο άουτ. Λάθη λαθών στο παιχνίδι με τον ρέφερι και τους βοηθούς του να έχουν χάσει τη μπάλα στην κυριολεξία. Αυτά δεν γίνονται ούτε στα τοπικά πρωταθλήματα.
Ο κόσμος δεν άντεξε και μπούκαρε στο γήπεδο με συνέπεια ο Παπαπέτρου με την παρέα του να φύγουν σαν κότες μέσα στ’αποδυτήρια και το παιχνίδι να σταματάει για 1ώρα και 10 λεπτά περίπου όπου και ξεκίνησε ξανά για να παιχτούν τα υπόλοιπα 16 λεπτά με τις καθυστερήσεις μαζί και να λήξει με 0-1 (Ντιόγκο ο σκορερ.Το γκολ είχε μπει πριν την διακοπή)

Υ.Γ Το γ@μήσι της διαιτησίας καλά κρατεί. Μετά την Super League τώρα και στην Football League