Τετάρτη 28 Μαρτίου 2012

Στο ίδιο έργο θεατές.Πιερικός-ΑΕΛ 2-1

Στο σημερινό παιχνίδι στην Κατερίνη οι Βυσσινί μπήκαν δυνατά και προηγήθηκαν με γκολ του Ζεκίνια με σου από την μικρή περιοχή. Το ημίχρονο έληξε βρίσκοντας μπροστά την ΑΕΛ και δείχνοντας πως θα φύγει με κάτι θετικό αλλά δεν είχε υπολογίσει όπως φάνηκε τις αλλαγές του Χατζάρα.
Στο 2ο ημίχρονο είδαμε πάλι μια κακή ΑΕΛ,την κακή φετινή ΑΕΛ.Έτσι ήρθε η ισοφάριση με τον Κοντεών μόλις είχε μπει αλλαγή και στην συνέχεια στο 80ο λεπτό το 2-1 με τον Κουτσοσπύρο όπου αποβλήθηκε αμέσως με κόκκινη κάρτα λόγω της χειρονομίας που έκανε προς του φίλους της ΑΕΛ.

Υ.Γ Τι είχες Γιάννη,τι είχα πάντα.Ήττα στην ήττα για τους άχρηστους.Αυτοί δεν είναι ποδοσφαιριστές της ΑΕΛ.Αυτοί πλην κανά δυο παιχτών είναι άμπαλοι που προσπαθούν να αμαυρώσουν την βαριά φανέλα και την ιστορία της ΑΕΛ.

Υ.Γ Το μόνο θετικό ήταν ότι σκόραρε μετά από 4 αγώνες η ομάδα μας αλλά τι να το κάνεις αν δεν μπορείς να κρατήσεις το σκορ. Η άμυνα μας μπάζει από παντού.